Įnirtingas miegas. Vaizduotė ir fenomenologija. Padidinti

Įnirtingas miegas. Vaizduotė ir fenomenologija.

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

15,60 €

Charakteristikos

ISBN / EAN978-6094-59-126-6
AutoriusKristupas Sabolius
Leidimo metai2012
Įrišimasminkštas
Psl.284
Formatas (mm)150x238
Leidykla„Vilniaus universitetas"

Apie prekę

Platonas, Aristotelis, Descartes’as, Hume’as, Kantas, Husserlis, Heideggeris, Sartre’as įvairiais rakursais analizavo vaizduotę.Šis veikalas, polemizuodamas su fenomenologine tradicija,mėgina naujai apmąstytiįsivaizduojamybės sampratą, o kartu ir pačią realybės problemą. „Įnirtingas miegas“ tampa dar viena variacija galutinių atsakymų neteikiančiu klausimu: „kas vis dėlto yra tikra?“

Kristupui Saboliui pavyko parašyti įdomų, turiningą ir originalų teorinį darbą Lietuvos filosofų kol kas visiškai nenagrinėta vaizduotės tema. Didžiulė erudicija leidžia į šį klausimą pažvelgti tikrai visapusiškai. K. Sabolius sugeba į vientisą audinį labai subtiliai sujungti savo paties originalius teorinius apmąstymus su kitų autorių darbų analize, kritika ir polemika, kuri visada korektiška, pagrįsta ir produktyvi, t. y. pasiūlanti kartais netikėtą, bet svarią ir įdomią intuiciją.

Prof. Arvydas Šliogeris

Dr. Kristupas Sabolius yra Vilniaus universiteto dėstytojas, filosofas, rašytojas, vertėjas, teatro, kino iršiuolaikinio meno projektų dalyvis ir kritikas. Tai pirmoji jo lietuviškai išleista mokslinė monografija.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Įnirtingas miegas. Vaizduotė ir fenomenologija.

Įnirtingas miegas. Vaizduotė ir fenomenologija.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: