Nelaisvės formos. Almanto Samalavičiaus pokalbiai apie ekonomiką, miestokūrą ir krizes Padidinti

Tik internetu

Nelaisvės formos. Almanto Samalavičiaus pokalbiai apie ekonomiką, miestokūrą ir krizes

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

10,10 €

Charakteristikos

ISBN / EAN978-609-8003-10-9
AutoriusAlmantas Samalavičius
Leidimo metai2014
Įrišimasminkštas
Psl.84
Formatas (mm)150x210
LeidyklaKultūros barai

Apie prekę

Almanto Samalavičiaus pašnekovai – iškilūs, neordinariai mąstantys, tarptautiniu mastu pripažinti ekonomistai ir sociologai, urbanistai ir architektai, filosofai ir teologai, klimato kaitos analitikai ir rašytojai – analizuoja dabarties pasaulį purtančių krizių istorines ištakas ir priežastis, svarsto, kaip jas įveikti, kas padėtų išvengti pragaištingų padarinių, aptaria žmonijos tolesnės raidos perspektyvas. 

Ar šiuolaikinė visuomenė įstengs išsivaduoti iš globalizacijos pančių, kad imtų kurti tokį pasaulį, kuris būtų geresnė vieta gyventi? Šių pokalbių dalyviai nesiūlo utopinių projektų, neperša totali(tari)nių vizijų, tiesiog kviečia kritiškai apmąstyti modernybės įtvirtintus mitus, pasigilinti į socialinių negandų ištakas. Suvokę sisteminio smurto priežastis, galėsime tiek globaliu, tiek lokaliu lygmeniu kurti humaniškesnius santykius, kad pereitume prie gyvensenos, grindžiamos socialiniu teisingumu, jautrumu aplinkai, moralinėmis, etinėmis ir estetinėmis vertybėmis.

Ne tik Lietuvos, bet ir viso Baltijos regiono kontekste tai pirmoji knyga, nagrinėjanti tokį platų gyvybiškai svarbių temų, sudėtingų nūdienos problemų spektrą, geografiškai aprėpianti net tik Europą, bet ir Aziją, Šiaurės Ameriką.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Nelaisvės formos. Almanto Samalavičiaus pokalbiai apie ekonomiką, miestokūrą ir krizes

Nelaisvės formos. Almanto Samalavičiaus pokalbiai apie ekonomiką, miestokūrą ir krizes

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: