DVD Pažvelk, tai Vilnius (angliški subtitrai) Padidinti

DVD Pažvelk, tai Vilnius (angliški subtitrai)

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

8,40 €

Charakteristikos

AutoriusLiudvika Pociūnienė, Domantas Vildžiūnas, Petras Savickis
Leidimo metai2006
Formatas (mm)135x190
Leidykla„Ketvirta versija“

Apie prekę

Dokumentinis filmas PAŽVELK, TAI VILNIUS nepretenduoja akademiškai ar enciklopediškai pateikti Vilniaus fotografijos istoriją, išsamiai pristatyti meistrus, kūrusius šio miesto fotovaizdus. Tai filmas apie meilę, meilę miestui ir jo gyventojams. Filmas ir sudarytas iš nuotraukų, kuriose veikia žmonės. Tai apgyvendinti miesto vaizdai, neskirti turistui, tokių randame ir senųjų meistrų ir gyvųjų klasikų kūryboje. Į filmą pateko tik nedidelė dalis fotografijų ir fotografų, kuriuos domina Vilniaus tematika. Stengėmės pasirinkti ir prakalbinti tas fotografijas, kurios dar ir šiandien jaudina, kurios yra išlaikiusios tam tikrą laiko išbandymą. Pačių fotografų pasakojimai apie savo ir kolegų darbus – tai dažnai nuotykio, atradimo, vadovėliuose neužfiksuoto gyvenimo istorija, pagaliau tai pasakojimas apie būdą matyti gyvenimą ir daiktus, geriausiai atskleidžiančius Vilniaus dvasią.
Šiuolaikinės technologijos atsiskleidžia nuotraukų dinamines savybes. Fotografuotus vaizdus galima pamatyti visiškai kitaip, nei publikuotus albumuose. Čia netikėtai išryškėja fotografijos pasakojama istorija– lyg su padidinamuoju stiklu tyrinėtum šviesoraščio pagautus objektus, jų santykį ar savarankišką gyvenimą.


Filme panaudotos Jozef Czechowicz, Stanislaw Filibert Fleury, Jan Bulhak, Admund Zdanowski, Boleslawa Zdanowska, Romuald T. Grygiel, Antano Sutkaus, Romualdo Rakausko, Algimanto Kunčiaus nuotraukos.


Filmo autoriai: Liudvika Pociūnienė, Domantas Vildžiūnas, Petras Savickis

Prodiuserė: Teresa Zibolienė

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

DVD Pažvelk, tai Vilnius (angliški subtitrai)

DVD Pažvelk, tai Vilnius (angliški subtitrai)

15 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: