DOVANŲ KUPONAS (nuo 3 iki 20 eurų vertės) - knygos internetu mintis.eu Padidinti

Tik internetu

DOVANŲ KUPONAS (nuo 3 iki 20 eurų vertės) - knygos internetu mintis.eu

Nauja prekė

Pasirinkite dovanų kupono vertę.

Smulkiau

3,00 €

Charakteristikos

Formatas (mm)146x68

Apie prekę

Negalite sugalvoti, ką padovanoti draugui, artimajam ar mylimam žmogui?
Knygos internetu mintis.eu dovanų kuponas nudžiugins bet kokia proga ir padės pasveikintam žmogui, iš gausybės knygų įvairiomis temomis, žaidimų ir kitų prekių išsirinkti geidžiamiausią knygą ar prekę.

Dovanų kupono vertė - nuo 3 iki 50 Eurų. Šiuo kuponu internetiniame knygyne www.mintis.eu galite įsigyti prekių už kupone nurodytą sumą. Kuponas galioja 60 kalendorių dienų nuo kupono apmokėjimo dienos.

Gavę mokėjimą už dovanų kuponą, užsakyme nurodytu elektroniniu paštu atsiųsime dovanų kupono maketą su unikaliu kodu, verte ir galiojimo trukme, todėl mokėti už kupono atsiuntimą nereikės. Kuponą galėsite atsispausdinti ir padovanoti arba persiųsti sveikinamam asmeniui. Saugokitės, kad dovanų kupono kodas nepatektų į nepageidautinas rankas.

 

Kaip pirkti internetiniame knygyne www.mintis.eu su dovanų kuponu?

Išsirinkę prekes į „krepšelį", spaudžiate ir įrašote nuolaidų kupono numerį. Paspaudus "OK" rodoma galutinė mokėjimo suma.

Vieną dovanų kuponą galite panaudoti vienam pirkimui. Dovanų kuponų vertės gali būti sumuojamos, t.y. vienam pirkimui galite panaudoti kelis kuponus. Jei perkate už mažesnę sumą, kupono vertės likutis negrąžinamas ir nepanaudojamas sekančiam pirkimui. Perkant už didesnę sumą, skirtumą galite apmokėti.

Užsakytas prekes galite atsiimti knygyne Z.Sierakausko g. 15 Vilniuje arba užsakyti knygas su atsiuntimu į namus ar darbovietę. Knygų siuntimo kaina įeina į bendrą kupono vertę.

Dėkui, kad skaitote knygas! Linkime malonaus pasirinkimo!

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

DOVANŲ KUPONAS (nuo 3 iki 20 eurų vertės) - knygos internetu mintis.eu

DOVANŲ KUPONAS (nuo 3 iki 20 eurų vertės) - knygos internetu mintis.eu

Pasirinkite dovanų kupono vertę.

1 kita prekė toje pačioje kategorijoje: