Tarpukario Lietuvos reklama Padidinti

Tik internetu

Tarpukario Lietuvos reklama

Nauja prekė

Šiuo metu prekės neturime

20,40 €

Charakteristikos

ISBN / EAN9786099571300
Leidimo metai2015
SudarytojasRamūnas Minkevičius
Įrišimasminkštas
Psl.264
Formatas (mm)205x250
Leidykla„R. Minkevičiaus individuali veikla"

Apie prekę

Reklama – kasdienė mūsų, žmonių, palydovė. Ji triukšmauja įvairiausiomis formomis 24 valandas per dieną, 7 dienas per savaitę. Ji veikia mūsų vaizduotę ir priverčia geisti reklamuojamos prekės, dažnai mus erzina, o dalis reklaminių žinučių lieka nepastebėtos. Visa tai vyksta taip seniai, kad mes jau pamiršome, kada prasidėjo. Ši knyga-albumas – tai popierinė laiko mašina, kuri nuveš Jus atgal į amerikoniškumu dvelkiantį tarpukarį, kai Lietuvą pasiekė vakarietiški prekės ženklai, o kartu su jais atkeliavo ir vakarietiška reklamos kultūra.

Tai kelionė laiku, kurios metu išvysite daugybę lietuviškų ir Lietuvos rinkai adaptuotų tarpukario reklamų. Nustebsite pamatę, kad mūsų proseneliai dar tarpukario Lietuvoje galėjo nusipirkti „Ford“, „Fiat“ ar „BMW“ automobilį, užsipilti „Shell“ degalų, pralėkti „Harley Davidson“ motociklu, klausytis „Philips“ radijo, gurkšnoti „Martini“, skalbti su „Persil“, kramtyti „Wrigley’s Spearmint“ ir vartoti daugybę kitų garsių užsienio ir lietuviškų prekės ženklų gaminių. Pamatysite, kaip save reklamavo šimtametė alaus darykla „Volfas Engelman“, šokolado fabrikas „Rūta“, legendinis „Sanitas“, tarpukario mados ženklas „Drobė“ ir daugybė kitų lietuviškų prekių gamintojų. Grafiška ir rėksminga to meto reklama viliojo ir skatino pirkti. Tai buvo lietuviškos reklamos meno ir rinkodaros pradžia. Tarpukario reklamas iliustravo patys garsiausi dailininkai, o reklaminius tekstus rašė net poetai. Iškiliems reklamos kūrėjams knygoje skiriamas atskiras dėmesys.

Nepaklysti gausiai iliustruotos knygos labirintuose padės gidais tapę šiuolaikinės reklamos vilkai: Tomas Ramanauskas („NEW!“), Paulius Senūta („Not Perfect | Y&R“), Rimantas Stanevičius („Milk“), Tomas Karpavičius („Adell Taivas Ogilvy“) bei pasikaustę akademikai: dizaineris, Vilniaus dailės akademijos profesorius Audrius Klimas ir dailės istorikė, profesorė Giedrė Jankevičiūtė.

Iš viso rasite dvidešimt skyrių, kuriuose publikuojama 560 iliustracijų.

 

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Tarpukario Lietuvos reklama

Tarpukario Lietuvos reklama

11 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: