Advertising
Advertising

Prekių sąrašas pagal gamintoją Tikra knyga

Rodoma 1 - 19 iš 19 dalykų
 • 8,90 € Yra sandėlyje

  Vaikams aktuali problema – patyčios. Kas jos, ir kaip su jomis gyventi?

  8,90 €
  Yra sandėlyje
 • 9,00 € Yra sandėlyje

  Ar žinojote, kad Vytautas Didysis puikiai žaidė šachmatais, o jo juokdarys Hanytė ne tik linksmino svečius, bet ir rengėsi dalyvauti riterių turnyre? Tarp valdovų mylimų augintinių buvo ne tik šunys, bet ir lokys?

  9,00 €
  Yra sandėlyje
 • 8,50 € Išparduota

  Ar gali mažytis Paršelis rašyti eiles, o karvė čiuožti pačiūžomis?Kokios paslaptys slypi juodose ežero gelmėse, kur gyvena pabaisos su didžiuliais nasrais?Kokia grėsmė tyko karvės ir Paršelio?O jeigu tos pabaisos bėdoje ir joms reikia pagalbos?Ar išties pagalbos koją mūsų herojai ir kas nugalės? Drąsa ir draugystė, ar baimė?

  8,50 €
  Į krepšelį Plačiau
  Išparduota
 • 7,50 € Yra sandėlyje

  Geriausia istorija apie tikrą draugystę, netektį ir atradimus. Kartais tam, kad apgintum save ir kitus, reikia tapti labai drąsiu.

  7,50 €
  Yra sandėlyje
 • 8,00 € Yra sandėlyje

  Kartą baisi princesė jojo ant mažo mielo drakono, o žirgas ant riterio šuoliavo po laukus, nes juos vijosi didžiulės šukos. Ar gali taip būti? Žinoma, kad gali, jeigu visi žodžiai pasakoje susimaišė!

  8,00 €
  Yra sandėlyje
 • 8,00 € Išparduota

  Paveikslėlių knyga apie daktarą Joną Basanavičių – veiklų ir rūpestingą žmogų, keliautoją, tyrinėtoją, mokslininką bei pasakininką, svajojusį apie Lietuvos nepriklausomybę ir ją pasiekusį.

  8,00 €
  Į krepšelį Plačiau
  Išparduota
 • 10,90 € Yra sandėlyje

  PAŠTININKAS IR SERBENTAI – tai knyga-pokštas. Kai prakiūra vamzdis, nebėra vandens. Kai nėra vandens, nebėra gyvenimo. Kol tėtis liūdi dėl prarasto gyvenimo, sūnus rašo laiškus Nieko Nežinau gatvėje įsikūrusiai Santechnikų tarnybai. Ši siuntinėja atvirukus atgal, o vandens kaip nėra, taip nėra.

  10,90 €
  Yra sandėlyje
 • 7,40 € Yra sandėlyje

  Paveikslėlių knyga vaikams apie išnykusį raganosį. Tikros paskutinio pasaulyje baltojo raganosio istorijos įkvėpta, ši paveikslėlių knyga pasakoja apie vienatvę ir draugystę, apie praradimą ir suradimą, apie liūdesį ir džiaugsmą, apie nusivylimą ir viltį.

  7,40 €
  Yra sandėlyje
 • 8,20 € Yra sandėlyje

  Klausydamiesi šviesaus, lengvo ir puikiai surimuoto naujos “Miego” knygos teksto, mažieji skaitytojai drauge su įvairiausias gyvūnais, angelais, gamyklomis ir traukiniais palengva nukeliaus į miego karalystę. Nes kas gi gali būti geriau, nei švelnus mamos balsas, trapios, tarsi močiutės nėriniai Lauros Tulaitės iliustracijos ir lengvas, puikiai surimuotas...

  8,20 €
  Yra sandėlyje
 • 5,70 € Išparduota

  Geriausia knyga vaikystėje – poezijos. Poezijos ritmai ir rimai tarsi sutampa su slaptais vaikystės pasaulio virpesiais, o mažieji ypač imlūs pagal tam tikrus dėsnius surikiuotų žodžių skambesiui. Visa vaikystė skamba kaip eilėraštis – skaičiuotės, dainelės, rimuotos mįslės.

  5,70 €
  Į krepšelį Plačiau
  Išparduota
 • 8,30 € Yra sandėlyje

  Kaip ir visi šunys, Maksas mėgsta lakstyti, stebėti praeivius ir loti. Jis – paprastas šuo. Vieną dieną Maksas susidraugauja su muse. Paskui su dar viena ir dar kita, ir dar… Atspėkite, ką nuo šiol Maksas skaičiuoja prieš miegą ir kodėl jis zyzia.

  8,30 €
  Yra sandėlyje
 • 7,50 € Išparduota

  Ar žinote žymiausius Lietuvos mūšius ir karvedžius? Kokia buvo to meto ginkluotė ir karių skaičius? Kokią įtaką Europos valstybėms turėjo lietuvių pergalės?

  7,50 €
  Į krepšelį Plačiau
  Išparduota
 • 10,20 € Išparduota

  Kartą viename parke, namelyje medyje, gyveno šeima: berniukas Povilas, molinius puodus lipdanti mama ir malūnsparnį pilotuojantis tėtis. Šeima turėjo tradiciją: kartu susėsti valgyti bandelių su arbata, tad Povilas kasdien traukdavo į kepyklą. Vieną dieną iš ten grįždamas berniukas pamatė sūpynėse skriejančią lapę ir nuo tada jo gyvenimas jau nebebuvo...

  10,20 €
  Į krepšelį Plačiau
  Išparduota
 • 7,50 € Yra sandėlyje

  Trijulė iš kelis kartus premijuoto „Rudaliaus“ pagaliau sugrįžo!Tai knyga apie paslaptingas mergaites, mažus ir didelius melus ir apie vištą prizininkę.

  7,50 €
  Yra sandėlyje
 • 8,00 € Išparduota

  Kartą gyveno laaabai didelis dramblys ir maža pelytė. Juodu buvo geriausi draugai. Tik ar gali dramblys draugauti su pelyte? O draugystė būti tokia didelė, kad ją galėtų pakelti tik dramblys, arba ji tilptų mažoje pelytės širdelėje?

  8,00 €
  Į krepšelį Plačiau
  Išparduota
 • 7,50 € Išparduota

  Tolimose džiunglėse linksmai ir laimingai gyveno dešimties dramblių šeima – mama dramblė, tėtis dramblys, močiutė dramblė, senelis dramblys ir šeši maži drambliukai.

  7,50 €
  Į krepšelį Plačiau
  Išparduota
 • 10,90 € Yra sandėlyje

  Knygoje „Chameleono sapnai“ trykšta spalvų fontanai ir tykiai mirguliuoja nespalvota jūra. Žaliasis lapelis sudžiūsta ir sutrupa, bet užsimezga tvirta draugystė. Per savaitę čia prabėga visas gyvenimas.

  10,90 €
  Yra sandėlyje
 • 8,50 € Yra sandėlyje

  Kartą į didelio miesto aikštę audra atnešė mažutį namelį. Jis pakibo stogu žemyn centrinėje aikštėje ir liko taip kyboti visam laikui. Tačiau ten gyvenančiai šeimai tai buvo nė motais. Jie gėrė arbatą sėdėdami atvirkščiai, o sumuštinius, kad nekristų žemyn, prikaldavo prie lėkščių vinimis.

  8,50 €
  Yra sandėlyje
 • 8,00 € Yra sandėlyje

  Viduramžiais Lietuvoje gyveno riteriai. O kas atsitiko vėliau? Ar po viduramžių jie kažkur išjojo ir negrįžo? Visam laikui? Nejau šiais laikais negali egzistuoti riteriai? Juk kartais sakoma – „pasielgė kaip tikras riteris“, „turi riteriškų savybių“.

  8,00 €
  Yra sandėlyje
Rodoma 1 - 19 iš 19 dalykų