Naujienlaiškis

Reklama

Kelionė namo. Amerikiečio jogo autobiografija.Radhanatha Svamis

  • Psl. 320
  • Leidykla „Laimingo žmogaus labdaros ir paramos fondas"
  • Leidimo metai 2013
  • ISBN / EAN 978-609-95510-0-5
  • anglų kalbos vertė Saulius Dagys
  • Įrišimas kietas
  • Formatas (mm) 155x215

Smulkiau

10,20 €

Iš spalvingų gijų – nuotykių, mistinių patirčių, meilės santykių – Radhanatha Swamis suaudė nepaprasto ryškio memuarus. Paskui jauną dvasios ieškotoją Ričardą Slaviną, ilgainiui virstantį pripažintu sielų vadovu, skaitytojas nueina tolimą kelią – nuo Čikagos priemiesčių iki Himalajų olų. „Kelionė namo“ nuoširdžiai pasakoja apie jo žingsnius į savęs pažinimą, iš vidaus atskleidžia giluminius mistinių tradicijų slėpinius ir parodo, kokius sunkumus tenka įveikti siekiant vidinės harmonijos ir ryšio  su dieviškuoju pradu.

Per plauką vis išvengdamas mirties, mokydamasis iš tobuliausių jogų ir metai po metų žingsniuodamas piligrimų takais,  radhanatha Svamis galiausiai prasiskverbia iki švenčiausio mistinės Indijos kultūros aukuro ir randa ilgai ieškotą meilę. Skaitydamas šią knygą greitai užsimiršti – taip pagauna su retu atvirumu pasakojama, tokia linksma ir kartu jaudinanti istorija.

Radhanatha Swamis gimė 1950 m. Čikagoje. Dar paauglys išsiruošęs į dvasines klajones po pasaulį, galiausiai atrado atsidavimo jogos kelią. Dabar mokydamas tos atsidavimo – bakhti – išminties keliauja po Aziją, Europą ir Ameriką, tačiau nemaža laiko praleidžia ir savojoje Mumbajaus (Indija) bendruomenėje.

Geri Radhanathos Swamio pažįstami stebisi, kaip nesavanaudiškai jis padeda kitiems artėti prie Dievo, be to, kaip lengva, paprasta ir smagu su juo bendrauti. Ir draugus, ir šiaip lankytojus įkvepia įgimtas Svamio kuklumas ir nenoras sau priskirti net akivaizdžius nuopelnus – paties suburtą klestinčią bendruomenę, pradėtas masinio skurstančių vaikų maitinimo ir pagalbos kritinėmis situacijomis programas, įsteigtas labdaros ligonines, ekologinius ūkius, mokyklas ir ašramus. Vieno iš gerbėjų žodžiais tariant, „laikydamas gyvenimą tarsi ištisiniu Dievo malonės srautu, Svamis niekada nepraranda žmogiškumo. jis toks paprastas ir visiems prieinamas, kad žmogus jauti – tereikia trupučio nuoširdžių pastangų, ir pačiam pavyks užčiuopti tą paslaptingą taką į vidinę ramybę ir Dievą".

Skaitydamas keliauji kartu su autoriumi per svečias, puikiu stiliumi aprašytas šalis, kol atsiduri Indijoje; stebi autoriaus dvasinius ieškojimus, matai jį artėjant prie Dievo, semiesi neeilinės dvasinės patirties, kuria jis nuoširdžiai dalijasi. Šiai knygai skaitytojai neliks abejingi - jos dovanojami išmintis ir tikėjimas praturtins kiekvieną sielą.

Prof. Jurgis Brėdikis, akademikas, kardiochirurgas, knygų autorius

Nesigailėsite perskaitę šią sukrečiančią istoriją. Radhanathos Svamio kelionė iš regimojo į vidaus pasaulį įkvepia baimingą nuostabą. Jis neįtikėtinomis pastangomis veržiasi į dvasios karaliją, Indiją, ir su tokiu nepalenkiamu ryžtu ieško tiesos, kad galiausiai savo akimis išvysta sielą.Reiškiu pagarbą savo bičiuliui Radhanathai Svamiui, pasukusiam piligrimo taku į adhjatmavidjos (mokslo apie sielą) aukštumas. Pakeliui jis išmoksta įvairovėje įžvelgti vienovę - o tai visos Indijos kultūros esmė, susipažįsta su daugelio skirtingų dvasinių krypčių vedliais. „Kelionė namo" pasakoja, kaip tiesos ieškojimai atveda į praregėjimą. Skaitytojams linkėčiau patiems patirti tą džiaugsmą, kurį patyrė autorius.

B.K.S.Aijengaras, pasaulinio garso jogos mokytojas

„Kelionė namo" ir panašios knygos apie dvasios ieškotojus ir šventuosius dovanoja mums nuostabią progą tiesiog skaitant persikelti į jų draugiją, satsangą. O tokia patirtis gali permainyti visą mūsų būtį - juk su kuo sutapsi, tuo ir pats patapsi.


Šaron Ganon, knygų „Dživamuktijoga", „Joga ir vegetarinė mityba" autorė

Ištrauka iš knygos - Įkvepianti amerikiečio jogo kelionė į Rytus (namo)

 

 

 

 

30 kitų prekių šioje kategorijoje:

Ankstesnis
Sekantis

Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Pirkti

Facebook

Advertising
Advertising