Naujienlaiškis

Reklama

Estetika – XX a. Problemos, teorinės kryptys, konfrontacijos. Antologija. (II tomas)

  • Sudarytojas Antanas Katalynas
  • Psl. 464
  • Leidykla „Mintis"
  • Leidimo metai 2013
  • ISBN / EAN 978-5-417-01059-0
  • Įrišimas minkštas
  • Formatas (mm) 135x234

Smulkiau

Prekės likutis: Šiuo metu neturime


Informuokite mane kai prekė bus

Parduodama tik el. parduotuvėje!

8,69 €

Antologija sudaryta iš užsienio šalių (daugiausia Vakarų) estetikų darbų (straipsnių, knygų fragmentų) vertimų į lietuvių kalbą ir originalių analitinių A. Katalyno straipsnių, kurie pristato skaitytojui verčiamus autorius bei jų atstovaujamas estetikos kryptis kartu sudarydami struktūriškai vieningą teorinę visumą. Tekstai sugrupuoti pagal keturias stambias temas, pateikiamas kaip antologijos dalys: 1) Estetiškumas; 2) Estetinis suvokimas (I tomas) ir 3) Meno specifika; 4) Meno autonomija (II tomas). Tai neabejotinai esmingiausios XX a. estetikos problemos, atspindinčios šios estetikos aktualijas.

Antrajame tome aprėpiamos meno specifikos ir meno autonomijos sritys, dėmesį koncentruojant į šių teorinių problemų sampratos pokyčius ir raidą XX a. Vakarų estetikos tendencijose. Išryškinamos esminių meno problemų sprendimo kryptys ir tiesioginės tų krypčių priešpriešos, kurių kontekste grindžiami pozityvaus analizuojamų problemų sprendimo principai. Atskleidžiama naujausių XX a. teorinių estetikos orientacijų dinamika, teorinių meno aiškinimų sąsajos su meno kultūros praktika.

Šiame tome pateikti J. Stolnitzo, C. J. Ducasse'o, R. Collingwoodo, C. Bello, R. Fry'aus ir kitų autorių tekstai neabejotinai svariai reprezentuoja įvairiakrypčius XX a. estetinės minties sąjūdžius, taigi susipažinti su jais aktualu ir mūsų kultūros darbuotojams, ir apskritai visiems besidomintiems meno problemomis.

Estetika – XX a. Antologija.Pirmas tomas."

30 kitų prekių šioje kategorijoje:

Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Pirkti

Facebook

Advertising
Advertising