Naujienlaiškis

Reklama

Polimerinis molis. 17 lengvai įgyvendinamų projektų. Emma Ralph

  • Psl. 98
  • Leidykla „Mintis"
  • Leidimo metai 2009
  • ISBN / EAN 978-5-417-00985-3
  • Įrišimas minkštas
  • Formatas (mm) 228x258

Smulkiau

Prekės likutis: Šiuo metu neturime


Informuokite mane kai prekė bus

2,35 €

Sumažintos kainos!

6,66 €

Paskutiniai egzemplioriai, knygų viršeliai gali turėti įbrėžimų ar kitų pažeidimų.

Polimerinis molis – lengvai modeliuojama universali medžiaga, skirta specialiai įvairiems rankdarbiams.

Ši knyga – tai išsamus praktinis vadovas, supažindinantis su pagrindinėmis polimerinio molio technikomis, įrankiais, medžiagomis. Autorė pateikia daug naudingų patarimų ir idėjų, kaip paprastai ir lengvai pasigaminti įspūdingų dovanų, papuošalų ir kitų mielų dirbinių savo namams.

Išlaisvinkite savo fantaziją ir pritaikykite šias idėjas kurdami savo originalius dirbinius. Taip pat galite pasinaudoti ir paskutiniuose knygos puslapiuose pateikiamais aprašomų dirbinių šablonais.

 

Įžanga

           Polimerinis molis yra spalvinga, lengvai modeliuojama medžiaga. Ji sukietėja kepama įprastoje namų virtuvės orkaitėje. Polimerinis molis išsiskiria iš kitų medžiagų panaudojimo galimybėmis. Iš jo galima pasigaminti unikalių karoliukų ir papuošalų, detalių mozaikoms, lipdyti figūrėles, indus ir daugelį kitų dirbinių. Didžiausias šios medžiagos privalumas yra tas, kad jai apdoroti nereikia brangios įrangos – tam visiškai pakanka rankų, šiek tiek kūrybiškumo ir kelių pagrindinių įrankių.

            Knygoje medžiagą vadinu moliu, tačiau polimerinis molis nėra molis įprasta šio žodžio prasme. Tai sintetinė medžiaga, pagaminta iš pigmentų, plastikų, PVC (vinilo polichlorido) dalelių, kurios kepamos lydosi ir pavirsta tvirtu plastiku. Be to, polimerinis molis nesudžiūsta ore, todėl nereikia skubėti užbaigti dirbinio. Norėdami atsikvėpti, tiesiog uždenkite savo pradėtą darbelį, kad apsaugotumėte jį nuo dulkių, vėliau galėsite jį pabaigti.

            Polimerinį molį naudoju daugybę metų, bet vis iš naujo atrandu, rodos, beribės šios medžiagos panaudojimo galimybes. Nuolat kyla naujų idėjų ir atsiranda neišbandytų technikų, kurias norisi išmėginti. Tikiuosi, kad ši knyga jus taip pat įkvėps kurti iš polimerinio molio.

            Knygoje pateikiami išsamūs 17 projektų aprašymai, kaip žingsnis po žingsnio pasigaminti dovanų, papuošalų ir kitų mielų smulkmenų savo namams. Nesijaudinkite, jeigu niekada anksčiau neteko dirbti su polimeriniu moliu. Knygos skyreliuose aiškiai išdėstyti visi svarbiausi dalykai, taip pat supažindinama su įvairiomis medžiagomis ir įrankiais. Jeigu norite, savo sumanymams pritaikykite įdomiausius elementus ar technikas, nesistenkite visiškai pažodžiui sekti projaktų aprašymais. Išlaisvinkite savo kūrybiškumą. Labiausiai tikiuosi, kad kurdami iš polimerinio molio pasinaudosite mano idėjomis bei patarimais ir smagiai pralesite laiką.

Emma Ralph

11 kitų prekių šioje kategorijoje:

Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Pirkti

Facebook

Advertising
Advertising