Naujienlaiškis

Reklama

Receptų užrašai BAKING NOTES

  • ISBN / EAN 978-1-84975-277-0
  • Įrišimas puskietis, yra gumelė rašikliui, skirtukas-juostelė
  • Gamintojas „Cico Books"
  • Formatas (mm) 165x225
  • Psl. 192

Smulkiau

9,90 €

Mėgstate suktis virtuvėje ir įgyvendinti vis naujas kulinarines idėjas? Ar kartais nutinka, kad nepavyksta prisiminti, kokioje interneto svetainėje radote visus sužavėjusio pyrago receptą, ar kurioje knygoje aprašyta, kaip pagaminti užkandžius netikėtiems svečiams? Arba iš draugės ar draugo gautas lapelis su pasakiškai skanios slyvų uogienės receptu, tiesiog pradingo nežinia kuriame virtuvės stalčiuje? O gal tiesiog norite visus savo mėgstamiausius receptus sukaupti vienoje vietoje, papildyti savo idėjomis ir sukurti SAVO receptų knygą? 

Šioje receptų užrašų knygoje rasite puslapius, jūsų receptams, taip pat - papildomus patarimus ir triukus, kuriuos galėsite išbandyti savo virtuvėje. Čia taip pat rasite vietos naudingiems interneto adresams, plėšomų lapukų jūsų pirkinių sąrašams ir paskutiniame knygos puslapyje - voką papildomiems lapeliams laikyti.

Turite artimųjų, pametusių galvą dėl kulinarijos ir stebinančių nuostabaus skonio patiekalais? Galbūt tai - puiki dovana jiems švenčių proga?

24 kitų prekių šioje kategorijoje:

Ankstesnis
Sekantis

Pirkėjai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Pirkti

Facebook

Advertising
Advertising