Naujienlaiškis

Reklama

Satanizmas. Massimo IntrovigneMassimo Introvigne

  • Formatas (mm) 140x200
  • Įrišimas minkštas
  • italų kalbos vertė Asta Žūkaitė
  • ISBN / EAN 978-609-95140-3-1
  • Leidimo metai 2010
  • Leidykla „Knygius"
  • Psl. 64

Smulkiau

Apie tai daug kalbama, bet ne visada kompetentingai. Satanizmas neretai tampa populiaria tema tarp žurnalistų daugelyje šalių, tačiau pateikiamos žinios dažnai būna nepatikimos, netikslios, išpūstos. Kiek yra satanistų? Kokiai istorinei tradicijai jie priklauso? Ko siekia? Ką veikia? Kokiose šalyse, kokiuose miestuose jie labiau paplitę? Kokios grupės yra pavojingos?

Massimo Introvigne, laikomas didžiausiu satanizmo žinovu ne tik Italijoje, į šiuos klausimus atsako ramiai ir tiksliai, pirmiausia atskirdamas satanizmą nuo kitų reiškinių, po to pateikdamas satanizmo istoriją ir išskleisdamas geografinį bei statistinį labiausiai paplitusių satanistinių organizacijų žemėlapį. Jame matome ne romantišką, bet veikiau niūrų satanizmo paveikslą.

Massimo Introvigne gimė 1955 m. Romoje. Turine autorius vadovauja Naujųjų religijų studijų centrui (CESNUR – Centro Studi sulle Nuove Religioni), vienijančiam tarptautines akademines organizacijas, tyrinėjančias šių dienų religingumą. Tarptautinį pripažinimą pelnęs sociologas yra parašęs per 40 knygų, tarp kurių ir išsamiausias jo darbas – „Satanistai. Satanizmo istorija, ritualai ir mitai“ (I Satanisti. Storia, riti e miti del satanismo), bei sudaręs dar 10 knygų apie naujuosius religinius judėjimus ir šiuolaikinę magiją. M. Introvigne eina Italijos katalikų asociacijos „Alleanza Cattolica“ direktoriaus pavaduotojo pareigas.

30 kitų prekių šioje kategorijoje:

Ankstesnis
Sekantis

Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Pirkti

Facebook

Advertising
Advertising