Naujienlaiškis

Reklama

Pastato dažymas ir apmušalų klijavimasV. Butavičienė, V. Stasionienė

  • Įrišimas kietas
  • ISBN / EAN 978-5-417-00950-1
  • Leidimo metai 2008
  • Leidykla „Mintis"
  • Psl. 272

Smulkiau

15,00 €

Paskutiniai tiražo egzemplioriai. Knygų viršeliai gali turėti įbrėžimų ar kitų pažeidimų, knygos bloko šonai gali būti šiek tiek ištepti. 

Gyvenamasis būstas yra artimiausia žmogaus aplinka, tam tikra uždara erdvė. Savo gyvenamojoje erdvėje jis nori jaustis saugiai ir laisvai. Saulėta, šviesi, erdvi patalpa, vos į ją įėjus, nuteikia kur kas geriau nei niūri ir ankšta. Mūsų aplinka, jos jaukumas, apdaila daro didelę įtaką gyvenimo ir darbo kokybei.

Visais laikais ir visų kultūrų žmonės stengėsi puošti aplinką. Interjero ir eksterjero apdaila – dažytojo darbo rezultatas. Dailiai ir tinkama spalva nudažyti daiktai džiugina akį, kelia nuotaiką ir darbo našumą. Antra vertus, kokybiškai nudažytos sienos – visų prie jų dirbusių žmonių darbo rezultatas.

Taigi, dažytojo darbas yra gan atsakingas. Dažytojas paskutinis dirba objekte ir privalo jį palikti gražų ir tvarkingą. Savo darbą dažytojas tinkamai atliks tik tada, jei sugebės tinkamai įvertinti dažomą paviršių ir parinkti medžiagas, o puikūs spalvų deriniai padės sukurti šiuolaikišką ir jaukią aplinką.

Vadovėlis parengtas įgyvendinant pirminio profesinio mokymo apdailininko (statybininko) mokymo programos dažymo ir apmušalų klijavimo darbų modulius (dalykus).

Vadovėlio mokomąją dalį sudaro du skyriai: Dažymas ir Apmušalų klijavimas.


Prie knygos "Pastato dažymas ir apmušalų klijavimas", teorinių žinių patikrinimui ir įtvirtinimui, yra išleisti užduočių sąsiuviniai. Juos galima užsisakyti papildomai.

30 kitų prekių šioje kategorijoje:

Ankstesnis
Sekantis

Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Pirkti

Facebook

Advertising
Advertising